Bio krb ROMEO TUV - černý

7 201,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 262073
Výrobce: Kratki

Popis

Volně stojící biokrb se stabilní strukturou. Skleněné tabule umístěné na 4 stranách ohniště poskytují dodatečnou ochranu pro děti a domácí zvířata.

Biokrby neuznávají omezení, nevyžadují složitou instalaci nebo připojení ke komínu, snadno se instalují a používají , budou pracovat jak v prostorném domě, tak v menším bytě. Bio-krb je také výborným řešením pro interiérový design, protože široká škála produktů umožňuje realizaci nejoriginálnějších nápadů.

Bio krb má značku TÜV . Označení výrobku tímto označením je důkazem vysoké kvality výrobku a potvrzení, že splňuje povinné bezpečnostní požadavky. Značka shody TÜV navíc zaručuje, že výrobní procesy výrobků sledované odborníky TÜVRheinnland Polska jsou prováděny na nejvyšší technické a organizační úrovni.

Bio krb s bezpečným bioplynem s certifikátem TÜV

Nový bezpečný bioplyn s certifikátem TÜV má další speciální komoru, která zabraňuje vylití paliva v důsledku náhodného přeplnění nádrže. Má také indikátor maximální hladiny biopaliva a absorpční jádro, které snižuje jeho spotřebu a zabraňuje rozlití v důsledku naklánění zařízení (i při spalování paliva v nádobě). Hašení plamene v biokontejneru je realizováno pomocí pohyblivého šoupátka, uzavřeného speciální rukojetí dodanou se zařízením.

Způsob montáže:
- Volně stojící, nevyžaduje montáž, aby mohl být umístěn kdekoliv.

Technické parametry:
Bezpečnostní zásobník na biolíh - 0,50 l
Regulační páka
Certifikát TÜV - ano
Typ - volně stojícího
Hmotnost: 19 kg
Materiál biokrbu -práškové oceli, broušené oceli, skla, černá
Materiál zásobníku - nerezová ocel

Značka: Kratki

Sídlo společnosti se nachází ve Wsole nedaleko Radomu. Pro naše klienty je k dispozici firemní salon, kde představujeme nejnovější modely krbových vložek. Spolehlivou kvalitu nabízených služeb zajišťují zkušení prodejní pracovníci s rozsáhlými technickými znalostmi o výrobcích, instalacích a logistice.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora