Kachlová kamna Želetava AFRODITA kaplička sv. tm. holand

95 883,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 9905
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna Afrodita kaplička světlý + tmavý holand o regulovatelném výkonu 7 – 11kW mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a sekundárního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.

Tato kamna se vyrábějí i s teplovodním výměníkem.(viz kachlová kamna s výměníkem).

Kachlová kamna jsou urceny k vytápení obytných a společenských místností s obyčejným prostředím a nejsou určeny k nepretržitému provozu. Kamna jsou sestavena z vložky a keramického opláštení. Vložka je konstruovaná jako svařenec ze žáruvzdorného plechu tlouštky 4 mm se spalovací komorou vyloženou odnímatelným šamotem nebo vermekulitem . Spalovací komora je uzavřena dvířky s rovinným žáruvzdorným sklem. Podle různých modifikací jsou vložky osazeny rošty. Primární spalovací vzduch je ovládaný regulační klapkou na spodní hraně dvířek. Sekundární vzduch je regulovatelný klapkou umístěnou pod dvířky.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost, až trojnásobnou životnost a jednu z nejvyšších záruk na trhu 5 let.

Žároviště je chráněno speciální sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Technické parametry:
Výkon :11.0 kW
Průměr kouřovodu :150 mm
Vytápěcí schopnost : 120-200 m3
Spotřeba paliva : 2.00 kg
Hmotnost : 250.00 Kg
Šířka : 720 mm
Výška : 1340 mm
Hloubka : 470 mm
Záruční doba(měs.): 24
Palivo: dřevo,dřevěné brikety (max 33cm)

důležité dokumenty

katalogovy-list-afrodita.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora