Kachlová kamna Želetava AFRODITA - kaplička zelená s výměníkem

95 492,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 9913
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna AFRODITA kaplička, zelená s výměníkem, o výkonu 7 - 11 kW, jsou tradiční kamna s kachlovým obložením tvaru kapličky a barvy zelené. ZÁRUKA 2 roky.

Želetavská kachlová kamna AFRODITA kaplička, zelená s vým. mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a terciálního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost a až trojnásobnou životnost.

Žároviště je chráněno speciální sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Výkon výměníku 4 - 6 kW
Minimální tah komína 10 Pa
Průměr kouřovodu 150 mm
Hmotnost 248 kg
Rozměry (v/š/h) 1365/730/470 mm
Spotřeba paliva 2,5 kg/hod
Výkon 7 - 11 kW

Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora