Kachlová kamna Želetava AFRODITA MINI kaplička hnědá

119 350,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 1156011
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna Afrodita mini, kaplička/hnědá, mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a terciálního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost, až trojnásobnou životnost a jednu z nejvyšších záruk na trhu 5 let.

Žároviště je chráněno speciální sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Technické parametry:

Kachlová kamna na dřevo a ekobrikety
Rozměry (vxšxh): 1340x620x420 mm
Výkon: 5-8 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm - zadní
Výška osy odkouření: 945 mm
Min. komínový tah: 10 Pa
Opláštění kachle: zelená - Kerko 406 nebo hnědá
Primární vzduch ovládán na dvířkách
Sekundární vzduch pod dvířky
Krbová vložka E1u
Hmotnost: 200 kg

důležité dokumenty

katalogovy-list-afrodita-mini.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora