Kachlová kamna Želetava BES MK, medová hladká (luft mřížka)

87 636,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 11103
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna Bes MK mají jmenovitý výkon 5 kW, regulovatelný v rozmezí 5 – 8kW, účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a sekundárního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.
Tato kachlová kamna se nevyrábějí s teplovodním výměníkem.
Výška osy na střed je 1105 mm.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost, až trojnásobnou životnost a jednu z nejvyšších záruk na trhu 5 let.
Žároviště je chráněno speciálním sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.


Kachlová kamna Bes MK se vyrábějí v provedení hladké kachle v barvě bílé lesk (větrací pruhy), meruňkové (větrací pruhy), medové (větrací mřížka), zelené větrací mřížka), laztec (červená) větrací pruhy

Technické parametry:
Účinnost : 80 %
Výkon :5 kW
Obklad :kachle
Průměr kouřovodu :150 mm
Vývod kouřovodu :zadní
Princip :dvouplášťová
Terciální vzduch :ne
Varná plotna :ne
Přívod ext. vzduchu :ne
Teplovodní výměník :ne
Materiál :ocel
Výška osy zadního kouřovodu :1105 mm
Trouba :ne
Barva plechu :černá
Vytápěcí schopnost : 80-180 m3
Spotřeba paliva : 1.50 kg
Hmotnost : 150.00 Kg
Šířka : 600 mm
Výška : 1360 mm
Hloubka : 600 mm
Použitelné palivo: dřevo, dřevěné brikety (max 33cm)

důležité dokumenty

katalogovy-list-bes.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora