Kachlová kamna Želetava GAMA, keramika bílá/černý plech

66 369,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 1110128
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská závěsná krbová kamna GAMA zajímavým řešením především do moderních interiérů.

Želetavská kachlová kamna Gama mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a terciálního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost, až trojnásobnou životnost a jednu z nejvyšších záruk na trhu 5 let.

Žároviště je chráněno speciální sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Technické parametry:
Výkon: 5 - 8 kW
Účinnost: 80 %
Vytápěcí schopnost: 80 - 180 m3
Spotřeba: 1,5 kg/hod
Palivo: dřevo, dřevěné brikety
Max. délka polen: 33 cm
Výška: 1360 mm
Šířka: 585 mm
Hloubka: 450 mm
Hmotnost: 180 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod: zadní
Min. komínový tah: 10 Pa
Záruka: 5 let

důležité dokumenty

katalogovy-list-gama.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora