Kachlová kamna Želetava HERKULES - kaplička sv. tm. holand, s výměníkem

118 090,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 11107
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna HERKULES kaplička, sv. + tm. hol. s teplovodním výměníkem, o celkovém výkonu 11 - 17 kW (výkon do výměníku 7-11kW), jsou tradiční kamna s kachlovým obložením tvaru kapličky a barvy smetanové a světle hnědé. ZÁRUKA 2 roky.

Želetavská kachlová kamna HERKULES kaplička, sv. + tm. hol. s vým., mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a terciálního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost a až trojnásobnou životnost.

Žároviště je chráněno speciální sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Výkon výměníku 7 - 11 kW
Minimální tah komína 10 Pa
Průměr kouřovodu 150 mm
Hmotnost 360 kg
Rozměry (v/š/h) 1340/730/750 mm
Výška osy na střed 1170 mm
Spotřeba paliva 3,1 kg/hod
Účinnost 80 %
Výkon 11 - 17 kW

Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora