Kachlová kamna Želetava NUT MK, hladká bílá lesk

128 985,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 11055
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna Nut MK kachle hladké, bílé lesklé mají jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon je 11 kW, účinnost nejméně 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního, sekundárního a terciálního vzduchu (krbová vložka E2). Minimální tah komína je 12Pa. Výška osy odtahového středu :1070; 1320; 1570; 1820mm

Kachlová kamna jsou určena k vytápění obytných místností, rekreačních zařízení i pracovních míst, kde je záměrem zvýšení tepelné pohody, ke které přispívá i vjem z pohledu na plamen.

Kamna jsou sestavena z vložky a keramického opláštění. Vložka je konstruovaná jako svařenec ze žáruvzdorného plechu tloušťky 4 mm (záruka 5 let)se spalovací komorou vyloženou odnímatelným šamotem nebo vermikulitem .

Spalovací komora je uzavřena dvířky s rovinným žáruvzdorným sklem s teplotní odolností až 900°C .Skelet krbové vložky je chráněn speciální žáruvzdornou barvou. Podle různých modifikací jsou vložky osazeny rošty. Primární spalovací vzduch je ovládaný regulační klapkou na spodní hraně dvířek. Sekundární vzduch je regulovatelný klapkou umístěnou pod dvířky.

Technické parametry:
Účinnost : 80 %
Výkon :7 kW
Obklad :kachle
Průměr kouřovodu :150 mm
Vývod kouřovodu :zadní
Princip :dvouplášťová
Terciální vzduch :ano
Varná plotna :ne
Přívod ext. vzduchu :ne
Teplovodní výměník :ne
Materiál :ocel
Trouba :ne
Barva plechu :černá
Vytápěcí schopnost : 120-200 m3
Spotřeba paliva : 2.10 kg
Hmotnost : 280.00 Kg
Šířka : 740 mm
Výška : 1950 mm
Hloubka : 650 mm
Záruční doba(měs.): 24
Použitelné palivo: dřevo a dřevěné brikety
Maximální délka polen 33cm

důležité dokumenty

katalogovy-list-nut.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora