Kachlová kamna Želetava OLYMP kaplička/hnědá

91 300,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 1135
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna Olymp s teplovodním výměníkem o regulovatelném výkonu 7–11 kW, z toho do výměníku 5–8 kW, do místnosti 2–3 kW. Objem výměníku je 20 litrů. Kamna se standardně vyrábějí s horním vývodem, na zakázku s příplatkem 2000,–Kč je možno vyrobit i se zadním vývodem. jehož výška na střed kouřovodu je cca o 23–24mm níže než výška osy na střed 1145mm, v kobce je 1445mm

Mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a sekundárního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína. Primární spalovací vzduch je ovládaný regulační klapkou na spodní hraně dvířek.Sekundární vzduch je regulovatelný klapkou umístěnou pod dvířky. Centrální přívod vzduchu (CPV) kamna nemají, ale lze ho objednat za příplatek 1500,–Kč.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost, až trojnásobnou životnost.

Žároviště je chráněno speciálním sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Kachlová kamna Olymp s teplovodním výměníkem se vyrábí s kachlema ve tvaru diana v barvě zelené a tvar kachle kaplička v barvě světlý +tmavý holand a hnědé.

Technické parametry:
Účinnost : 80 %
Výkon :11 kW
Obklad :kachle
Průměr kouřovodu :150 mm
Vývod kouřovodu :horní
Princip :dvouplášťová
Terciální vzduch :ne
Teplovodní výměník :ano
Vytápěcí schopnost : 120-200 m3
Spotřeba paliva : 2.00 kg
Hmotnost : 250.00 Kg
Šířka : 720 mm
Výška : 1630 mm
Hloubka : 470 mm
Záruční doba(měs.): 24
Použitelné palivo:dřevo, dřevěné brikety (max.33cm)

důležité dokumenty

katalogovy-list-olymp.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora