Kachlová kamna Želetava OLYMP- kaplička zelená s výměníkem

113 874,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 1132
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kachlová kamna OLYMP kaplička/zelená s teplovodním VÝMĚNÍKEM jsou tradiční kamna s kachlovým obložením tvaru kapličky a barvy zelené. ZÁRUKA 2 roky. Celkový výkon těchto kamen je 8 - 12 kW, z toho výkon teplovodního výměníku je 4 - 6 kW.

Želetavská kachlová kamna OLYMP kaplička/zelená s teplovodním VÝMĚNÍKEM vytváří z Želetavských kamen významný zdroj pro centrální vytápění objektů, plně pokrývající i náročné energetické požadavky, při zachování svých estetických předností.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost a až trojnásobnou životnost.


Žároviště je chráněno speciální sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Výkon výměníku 4 - 6 kW
Minimální tah komína 10 Pa
Průměr kouřovodu 150 mm
Hmotnost 268 kg
Rozměry (v/š/h) 1630/730/470 mm
Výška osy na střed 1145 mm
Spotřeba paliva 2,5 kg/hod
Vytápěný prostor 288 m3
Účinnost 80 %
Výkon 8 - 12 kW

Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora