Kachlová kamna Želetava OLYMP, věneček, sokl, rubínová červená

91 300,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 1131
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Kamna OLYMP tvoří od začátku existence naší společnosti základní a dlouhodobě nejúspěšnější model ze všech našich výrobků.

Historicky už jsme vyrobili množství různorodých variant a provedení, základem ale vždy zůstává klasický a v dobrém slova smyslu konzervativní tvar a vzhled kamen.

Topeniště, a tím pádem i celá kamna jsou koncipována na výšku, kterou pohledově umocňuje kachlová kobka postavená na horní římse kamen.Díky tomu působí kamna OLYMP neobyčejně estetickým dojmem, větší plocha kachlů navíc poskytuje vyšší množství sálavého tepla a kobka může také sloužit k zakrytí zaústění kamen do komína. Nejběžnější variantou jsou kamna OLYMP na soklu s kulatými nohami, pěti řadami kachlů a již zmíněnou kobkou. Nejvíce vyráběnými barevnými variantami zůstávají zelená, hnědá a světlý + tmavý holand. Nabízíme však i mnoho různých specifických variant. Kamna mohou stát na hranatých nohách nebo přímo na soklu, a je možné nastavit dalšími řadami kachlů jak samotná kamna, tak právě i kobku umístěnou na horní římse. Vzor a barvy kachlů můžete vybírat podle našeho vzorníku a možných kombinací je skutečně široká škála. Při výběru kamen je na zvážení také montáž přívodu externího vzduchu přímo do kamen a použití horního nebo zadního zaústění kouřovodu do komína.


Technické parametry:
Účinnost : 80 %
Výkon :5-11 kW
Průměr kouřovodu :150 mm
Vývod kouřovodu :zadní, horní
Hmotnost : 285 Kg
Šířka : 720 mm
Výška : 1630 mm
Hloubka : 495 mm
Použitelné palivo:dřevo, dřevěné brikety (max.33cm)

důležité dokumenty

technicky-list-olymp-e1-kn.pdf
informacni-list-olymp.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora