Kachlová kamna Želetava ZEUS+ kobka, rustikal zdobený, MX95

82 492,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 111099
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Kachlová kamna ZEUS jsou technicky i veškerými parametry shodnou, ale designem zřetelně modernější variantou klasických rustikálních kamen OLYMP nebo AFRODITA.

Základem je kamnová vložka E1, nebo E1 VO (u varianty s teplovodním výměníkem), obestavěná hladkými, nevzorovanými kachli v kombinaci dvou kontrastních barev. Barvu kachlů si ovšem může každý zákazník zvolit ze vzorkovníku. Výrazným estetickým prvkem jsou kontrastní odvětrávací kachle pod a nad ohništěm. Kamna nestojí na nohách, ale na nízkém kachlovém soklu a zachovávají si čisté, jednoduché linie.

Vzhledem k předpokládanému využití v moderních interiérech je běžná varianta s přívodem externího vzduchu přímo do kamen, zvolit lze také horní nebo zadní vývod kouřovodu.


Technické parametry:

výkon: 5–11 kW
druhy paliva: dřevo, dřevěné brikety
výška: 1270 mm
šířka:720 mm
hloubka: 495 mm
hmotnost: E1 – 270 kg,
průměr kouřovodu: 150 mm

vývod kouřovodu: E1 – zadní, horní
výška zaústění kouřovodu: E1 – 1065 mm
spotřeba paliva: cca 2,1 kg/hod
maximální délka polen: 33 cm
minimální tah komína: 10 Pa

učinost: 80 %
průměrná teplota spalin za hrdlem: E1 – 250 °C
přívod externího vzduchu: ano
průměr externího přívodu vzduchu: 100 mm

důležité dokumenty

katalogovy-list-zeus.pdf


Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora