Kachlová kamna Želetava ZEUS- hladká+mima, picasso+nerez lesk s výměníkem

105 053,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 111064
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

ZEUS

Želetavská kachlová kamna Zeus, mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a sekundárního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.

Tvar kachle Diana+mima
Barva kachle picasso+nerez lesk, tabako+havana
Minimální tah komína 10Pa
Průměr kouřovodu 150mm
Vývod kouřovodu zadní, horní
Hmotnost 230kg
Rozměry (v/š/h) 1270x720x470mm
Výška osy na střed 1065mm
Spotřeba paliva 2,1kg/hod
Vytápěný prostor 120-200m3
Palivo dřevo, dřevěné brikety (max.33cm)

Atypická provedení
Provedení s výměníkem

Výkon výměníku 5-8kW
Objem výměníku 20 litrů

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost, až trojnásobnou životnost a jednu z nejvyšších záruk na trhu 5 let.

Žároviště je chráněno speciálním sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora