Kamna HAAS + SOHN Antic antracit/černá

38 990,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je vrchní. Barevné provedení je buď v klasické antracitové nebo s bílými boky.

Specifikace

Kód: 0420915610000
Výrobce: Haas + Sohn
Barva kamen: Černá, Šedá
Délka polene: 30 cm
Externí přívod vzduchu: Ano
Materiál: Ocelová
Ø kouřovodu (mm): 150
Prosklení: Obloukové sklo
Tvar: Kulatý
Umístění: Volně stojící

Popis

Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je vrchní. Barevné provedení je buď v klasické antracitové nebo s bílými boky.

Co určitě oceníte, je možnost akumulace tepla díky akumulačním kamenům z magnezitu, které mají dvojnásobnou akumulační schopnost než mastek. Díky tomu kamna vydávají teplo ještě dalších 10 hodin, i když už v kamnech netopíte. Stačí jen doplnit do kamen Antic sadu akumulačních kamenů.

Technické parametry:

  • Výkon: 2.9 - 6.5 kW
  • Rozměry: 1171 / 544 / 578 mm
  • Hmotnost: 146 kg
  • Průměr kouřovodu: 130 mm
  • Vývod kouřovodu: horní
  • Účinnost: 80 %
  • Vytápěcí schopnost: 117 m3
  • Palivo: Dřevo

Značka: Haas + Sohn

V HAAS+SOHN Rukov nevyrábíme jen kamna či vložky, ale společníky pro chvíle klidu a pohody, kteří vás zahřejí. Náš výběr designových provedení vyhoví Vašemu individuálnímu stylu.

Všechno odstartovali dva němečtí obchodníci. Wilhelm Ernst Haas senior a Wilhelm Ernst Haas junior. V roce 1854 kupují otec a syn slévárnu. Podnikání se jim daří a po krátké chvíli opouští továrnu ve městě Neuhoffnungshütten první krbová a olejová kamna.

Firma prosperuje desítky let. Dědicové ale o rodinný majetek nejeví zájem, a tak se po letech sídlo firmy přesouvá do Rakouska, do okolí Salzburgu.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora