Kamna JOTUL F 305 LL dlouhé nohy, černý lak

42 290,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 28.9.2020

Kusů:

Specifikace

Kód: 261856
Výrobce: Jotul

Popis

Nadčasový design řady Jotul F 305 vytvořilo hvězdné norské designérské studio Andersen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být jednodušší.

Model Jotul F 305 LL stojí na dlouhých nožkách. V prostorném horizontálním topeništi lze topit dlouhými poleny, oheň si můžete vychutnat v plné kráse díky velkým proskleným dvířkům. Ovládání přívodu vzduchu je snadné a intuitivní. Kamna jsou vybavena ergonomickým, snadno přístupným popelníkem.


Výhody krbových kamen Jotul F 305 CB LL:
- Velké topeniště s moderním designem
- Možnost umístění blízko hořlavých materiálů
- Nádherný výhled na plameny
- Mastková horní deska (příslušenství)


CB Systém - dvoustupňové spalování:
Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odcházíminimum škodlivých zplodin.


Záruka 10 let na vnější plášť:
Cílem výrobce Jotul je dodávat jen ty nejlepší výrobky, a proto si dělají vše sami přímo v Norsku - ručně a z kvalitních materiálů. Díky výjimečné životnosti kamen a krbových vložek Jotul si můžou dovolit nejdelší záruku na trhu. Poskytují standardní záruku 24 měsíců, kterou si zdarma můžete prodloužit.

Technické parametry:
Rozsah výkonu: 3,5 - 10 kW
Vývod kouřovodu: horní + zadní
Průměr kouřovodu: 150 mm
Tah komínu (minimální): 12 Pa
Palivo: dřevo, ekobrikety
Délka polen: 41 cm
Účinnost: 79 %
Vyhřívaný prostor: 44-180 m3
Rozměry: 850 x 420 x 560 mm
Hmotnost: 143 kg
Nepřetržitý provoz: Ano
Externí přívod vzduchu: NE - lze dokoupit
Spotřeba paliva: 2,25 kg/hod

Značka: Jotul

Rádi bychom svým zákazníkům nabídli jen ta nejlepší kamna a krby. Proto jsou všechny naše výrobky zhotovené v Norsku z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Bezkonkurenční trvanlivost je důvodem, proč Jotul nabízí nejdelší záruku na trhu.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora