Komínový ventilátor M500 se čtvercovou podstavou pr.150

14 188,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 25.10.2021

Kusů:

Specifikace

Kód: 261380
Výrobce: Krbycz.cz

Popis

Komínové ventilátory jsou určeny pro všechny typy komínů např. SCHIEDEL, EKO, CIKO, HELUZ, ROHR-KAMIN, BLK, EFFE DUE, ale i klasické zděné komíny.

Funkce komínových ventilátorů:
Komínové ventilátory instalujeme všude tam, kde je potřeba zvýšit komínový tah bez ohledu na výšku a typ komínu a také na rychlost větru. Komínové ventilátory pomáhají především při zatápění, ale i při samotném hoření, protože zajišťují v komínu dostatečný podtlak a tím i přísun vzduchu do spalovacího prostoru, což znamená vyšší účinnost spalování.

Mezi další funkce komínových ventilátorů, které jsou zapnuté, patří ochrana domácího prostředí před sazemi a prachem při čištění a vybírání sazí z komínu, či možnost odvětrání místností v horkých dnech pomocí nepoužívaných krbů a kamen.

Výhody komínových ventilátorů:
- Rychlé a snadné zatápění
- Dokonalé spalování s vysokou účinností nezávislé na vnějším počasí
- Zvýšení tahu komínu i při jeho nedostatečné účinné výšce
- Jednoduchá montáž
- Dlouhá životnost díky kvalitním materiálům
- Při výpadku elektrické energie neblokuje spalinovou cestu

Materiál:
Základ komínového ventilátoru tvoří pata, která je připevněna ke komínové hlavě. K patě je připevněn komínový ventilátor s přívodem vzduchu, prodlouženým vyústěním komínu a elektroinstalací. Ventilátor je upevněn mimo komínový průduch, což neblokuje spalinovou cestu při jeho vypnutí či výpadku elektrické energie. Při čištění lze komínový ventilátor snadno demontovat a opět namontovat. Veškeré komponenty jsou vyrobeny z nerezové oceli, odolávající povětrnostním vlivům, korozi a kyselinám.

Značka: Krbycz.cz

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora