Kovaná kamna Želetava PROMETHEUS

189 000,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Kovaná kamna PROMETHEUS jsou další naší specialitou pro zákazníky, kteří očekávají od kamen nejen teplo, ale také specifický design, myšlenku, příběh a duši.

Specifikace

Kód: 260788
Výrobce: Želetavská kamna

Popis

Želetavská kovaná kamna Prometheus, mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a sekundárního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína.

Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost, až trojnásobnou životnost a jednu z nejvyšších záruk na trhu 5 let.

Žároviště je chráněno speciálním sklokeramickým materiálem odolným do 900 st. C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání. Zvýšená ochrana proti usazování nečistot je zajištěna oplachem jeho vnitřního povrchu přívodním vzduchem.

Technické parametry:
Jmenovitý/maximální výkon: 5kW/8kW
Provedení: kovaná kamna
Barva: černá
Rozměry (v/š/h): 1270x720x470mm
Hmotnost: 230kg
Vývod kouřovodu: zadní
Výška osy na střed: 1065mm
Vytápěný prostor: 80-180m3
Průměr kouřovodu: 150mm
Minimální tah komína: 12Pa
Spotřeba paliva: 1,5kg/hod
Palivo: dřevo, dřevěné brikety (max.33cm)

Značka: Želetavská kamna

Pokud hledáte kvalitní český produkt od tradiční české rodinné firmy z Vysočiny a nechcete mít kamna, kterých se ročně prodají tisíce kusů v hobby marketech, jsou pro Vás Želetavská kamna správnou volbou. 

V roce 1996 se majitel Josef Brabenec rozhodl, že si domů pořídí kamna. Žádná kamna bohužel neuspokojovala jeho představy o profesionálním vytápění a designu. Rozhodl se tedy, že využije své strojírny a společně se svými zaměstnanci vyrobil první Želetavská kamna. Základními požadavky bylo dokonalé spojení užitných vlastností hoření, sálání, akumulace a design. Velice brzy se ukázalo, že přátelé a známí touží mít právě taková kamna. Tak začíná výroba prvních kusů kamen a po certifikaci v roce 2000 se výroba Želetavských kamen rozbíhá naplno. 

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora