Krbová kamna DOVRE 640 CB

63 392,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 26.4.2021

Kusů:

Specifikace

Kód: 33025
Výrobce: Dovre

Popis

Dovre 640 CB
Litinová krbová kamna rustikálního designu na dřevo a dřevěné brikety s velkou plochou prosklení předních dvířek a s bočními přikládacími dvířky , v povrchové úpravě antracit, zdobení na obou bocích kamen.

Kamna jsou vybavena systémem úsporného a ekologického dvoustupňového CB spalování, účinný systém oplachu skla předehřátým vzduchem - air wash system, pohodlná regulace přívodu primárního i sekundárního vzduchu. Systém bezroštového spalování umožnující maximálně prodloužit interval mezi přikládáním, prostorné topeniště, žáruvzdorná spodní část spalovacího prostoru se zabudovaným přepadacím otvorem s popelníkem, boční přikládací dvířka pro pohodlné přikládání velkých polen, zabranují také uniknutí kouře do místnosti.

Nad topeništěm je umístěn vyjímatelný litinový deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití kouřových spalin. Kamna jsou určena pro přechodné i trvalé topení. Díky vysoké schopnosti akumulace litiny kamna hřejí ještě po několika hodinách po vyhasnutí ohně.

Možnost přestavitelného horního nebo zadního napojení kouřovodu. Možnost využít připojení na externí přívod vzduchu (nutno doobjednat nástavec). K dispozici také v sedmi barevných smaltovaných úpravách.

Technické parametry:

Jmenovitý výkon: 9 kW
Maximální výkon: 11 kW
Minimální provozní výkon: 3 kW
Účinnost při jmenovitém výkonu: 79 %
Doba hoření: cca 8 - 10 hodin/dávka
Doporučený vytápěný prostor: 110 - 250 m3
Výška: 760 mm
Šířka: 650 mm
Hloubka: 550 mm
Hmotnost: 190 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Max. délka polen: 40 cm
Prodloužená záruka 10 let na litinový plášť kamen.

Značka: Dovre

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora