Krbová kamna DOVRE 760 CB/E6

73 779,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 24.5.2021

Kusů:

Specifikace

Kód: 33021
Výrobce: Dovre

Popis

Dovre 760 CB/E6
Litinová krbová kamna v rustikálním designu ve smaltované povrchové úpravě E6 hnědá majolika.Kamna na dřevo a dřevěné brikety s velkou plochou prosklení dvířek umožňující nerušený pohled do ohně, boční přikládací dvířka, povrchová úprava lak antracit, zdobení na obou bocích kamen.

Kamna jsou vybavena systémem úsporného a ekologického dvoustupnového CB spalování, účinný systém oplachu skla předehřátým vzduchem - air wash system, pohodlná regulace přívodu primárního i sekundárního vzduchu. Systém bezroštového spalování umožnující maximálně prodloužit interval mezi přikládáním, prostorné topeniště, žáruvzdorná spodní část spalovacího prostoru se zabudovaným přepadacím otvorem s popelníkem, boční přikládací dvířka pro pohodlné přikládání velkých polen, zabranují také uniknutí kouře do místnosti.

Nad topeništěm je umístěn vyjímatelný litinový deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití kouřových spalin. Kamna jsou určena pro přechodné i trvalé topení. Díky vysoké schopnosti akumulace litiny kamna hřejí ještě po několika hodinách po vyhasnutí ohně.

Možnost přestavitelného horního nebo zadního napojení kouřovodu. Možnost využít připojení na externí přívod vzduchu (nutno doobjednat nástavec). K dispozici také v sedmi barevných smaltovaných úpravách.

Technické parametry:

- Jmenovitý výkon: 11 kW
- Maximální výkon: 13 kW
- Minimální provozní výkon: 3,7 kW
- Účinnost při jmenovitém výkonu: 75,3 %
- Doporučený vytápěný prostor: 180 - 250 m3
- Výška: 800 mm
- Šířka: 780 mm
- Hloubka: 580 mm
- Hmotnost: 210 kg
- Průměr kouřovodu: 150 mm
- Max. délka polen: 60 cm
- Výška na střed zadního napojení: 645 mm
- Prodloužená záruka 10 let na litinový plášť kamen.

Značka: Dovre

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora