Krbová kamna DOVRE 760 GM

58 736,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 28.6.2021

Kusů:

Specifikace

Kód: 33795
Výrobce: Dovre

Popis

Litinová krbová kamna v multipalivovém provedení, v kamnech je možné spalovat nejen dřevo a dřevěné brikety, ale také uhlí a hnědouhelné brikety. Přední dvířka se sklem bez zdobení, navíc boční přikládací dvířka , povrchové provedení lak antracit.

Kamna jsou vybavena regulovatelným přívodem primárního a sekundárního vzduchu, účinný systém oplachu skla předehřátým vzduchem - air wash system, celolitinové topeniště zesílené zdvojenými litinovými pláty, propadací rošt s popelníkem. Pohodlná regulace výkonu pomocí páčky s 9 stupněmi možného nastavení, páčka regulátoru je zabudována v zadní části kamen - viz obrázek č. 3.

Nad topeništěm je umístěn vyjímatelný litinový deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití kouřových spalin. Kamna jsou určena pro přechodné i trvalé topení. Díky vysoké schopnosti akumulace litiny kamna hřejí ještě po několika hodinách po vyhasnutí ohně.

Možnost přestavitelného horního a zadního vývodu. Kamna mají v horní desce otvor se záklopkou pro vsunutí zásobníku na uhlí. Tento zásobník na uhlí není nutné používat. Zásobník není součástí dodávky a dokupuje se zvlášť. Kamna jsou k dispozi i v sedmi barvách smaltované povrchové úpravy.

Technické parametry:

Jmenovitý výkon: 11 kW
Maximální výkon: 13 kW
Minimální výkon: 3,7 kW
Účinnost při jmenovitém výkonu: 82,8 %
Doporučený vytápěný prostor: cca 180 - 250 m3
Výška: 800 mm
Šířka: 780 mm
Hloubka: 580 mm
Hmotnost: 225 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Výška napojení kouřovodu: 645 mm
Max. délka polen: 50 cm

Značka: Dovre

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora