Krbová kamna FALCON

28 327,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 17.5.2021

Kusů:

Prostorné čelní sklo v kombinaci s velkou spalovací komorou výrazně ovlivňuje atraktivní pohled na oheň. Pevná rukojeť usnadňuje pevné zavření dveří. Díky tomu je zařízení ideální pro domácnosti s rekuperací.

Specifikace

Kód: 6532156
Výrobce: Kratki
Barva kamen: Černá
Materiál: Ocelová
Ø kouřovodu (mm): 150
Obložení: Žádný
Palivo: Dřevo, ekobrikety
Tvar: Kulatý
Výsuvný mechanizmus: Ne

Popis

MODERNÍ DESIGN

Prostorné čelní sklo v kombinaci s velkou spalovací komorou výrazně ovlivňuje atraktivní pohled na oheň.

Pevná rukojeť usnadňuje pevné zavření dveří. Díky tomu je zařízení ideální pro domácnosti s rekuperací.

EKOLOGICKÁ SPALENÍ

Zařízení splňuje požadavky na ekodesign a standard BImSchV 2 a určuje maximální emise CO.

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ ENERGIE

Účinnější spalování a delší udržování teploty nastává díky vyzdívce spalovací komory materiálem TERMOTEC - akumulace tepla, což zvyšuje teplotu v peci.

Ke spalování palivových částic dochází díky systému dvou deflektorů, které prodlužují výfukovou cestu. Tento proces také zvyšuje účinnost spalování a zaručuje lepší využití energie, čímž minimalizuje emise škodlivých látek do atmosféry.

Vzduch je do vložky přiváděn z vnějšku díky vestavěnému konektoru pro přívod vzduchu 100 mm. Samotný přívod může být připojen k peci zezadu nebo zespodu. Nastavení se provádí pomocí škrticí klapky s jedním regulátorem umístěným pod dveřmi, což vylučuje chyby při nesprávném použití. Celý mechanismus funguje velmi tiše a bez problémů.

Vložka používá trojitý systém spalovací komory. Primární vzduch, který usnadňuje zapalování dřeva, je dodáván pod rošt. Sekundární vzduch - pro ekologické spalování - je dodáván s otvory v zadní stěně.

Kromě toho má pec čistý skleněný systém (vzduchová clona), tj. Vzduch je dodáván přímo do skla prostřednictvím systému kanálů umístěných na stranách krbu. Tímto způsobem je kyslík přiváděn do horní části spalovací komory, ve které dochází ke spalování plynů vznikajících při spalování dřeva, což dále snižuje emise škodlivého CO do atmosféry.

BEZPEČNOST NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FALCON je vybaven tepelně odolnou keramikou, která vydrží teploty až 660 ° C. Sklo, které nabízíme, je certifikováno pro kvalitu a bezpečnost.

Tělo a přední část vložky jsou odolné vůči vysokým teplotám díky použití vysoce kvalitní oceli. Tím je zajištěna stabilita celé konstrukce.

Vynikající těsnost zařízení je zajištěna pevnými svary vyrobenými v ušlechtilém plynu. Ocelové prvky jsou řezány laserem pomocí moderního vybavení a pak ohýbány na CNC ohýbacích strojích.

KOMFORTNÍ POUŽITÍ

Trouba používá speciálně profilovanou spodní desku vyrobenou z TERMOTEC, která snižuje krbu, díky čemuž je spalovací komora hlubší a obsahuje více dřeva.

Kamna lze snadno udržovat v čistotě díky odnímatelnému roštu a nádobě, ve které se hromadí popel.

Zasklení vložky zůstává čisté díky použitému systému čistého skla. Sklo odděluje sklo od ohniště. Díky tomu se neznečistí.

FALCON má možnost instalovat výfukové potrubí jak shora, tak zezadu zařízení, což usnadňuje jeho instalaci.

Pod krbem je další uzamykatelná komora, ve které je skrytý systém připojení sání. Otevírání dveří je založeno na systému klikání, který nevyžaduje další kliky.


Technické parametry:
Jmenovitý výkon: 9 kW
Rozsah topného výkonu: 6- 11 kW
Rozměry VxŠxH v cm: 105,7x55x45
Průměr kouřovodu: 150 mm
Kouřovod: horní i zadní
Účinnost: 78 %
Teplota spalin: 285 °C
Hmotnost: 132 kg
Maximální délka kulatiny: 30 cm
 

Značka: Kratki

Sídlo společnosti se nachází ve Wsole nedaleko Radomu. Pro naše klienty je k dispozici firemní salon, kde představujeme nejnovější modely krbových vložek. Spolehlivou kvalitu nabízených služeb zajišťují zkušení prodejní pracovníci s rozsáhlými technickými znalostmi o výrobcích, instalacích a logistice.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora