Krbová kamna FLAMINGO DELUXE PENTAI, olivová

42 490,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 8594155839070
Výrobce: HS Flamingo Deluxe

Popis

Zpracování produktu v TOP kvalitě
Nadčasový design
Primární, sekundární a terciální přívod vzduchu
Plynulá regulace intenzity ohně
Izolované topeniště z vermikulitu
Popelník
Budoucnost krbových kamen nese název Flamingo DELUXE. Kamna jsou již běžnou součástí mnoha domácností a neodmyslitelně je to výjimečný doplněk našich interiérů. Moderní doba si žádá nové a technologicky zajímavé produkty, kde velkou roli hraje také design. My jsme vytvořili nadčasová kamna. Moderní a účinná, s designem, který jinde nenajdete.

Systém spalování je unikátní v tom, jak Vás bude poslouchat. Regulace intenzity ohně je domyšlená do detailu a proto můžete v krátkém okamžiku kamna ztlumit a stejně rychle nastartovat jejich hoření. Při tlumeném režimu můžete sledovat tančící oheň, který bude pastvou pro Vaše oči. Podstata hoření kamen Flamingo DELUXE je založena na spalování plynných částic, které vytváří neopakovatelnou atmosféru, a Vy budete její součástí.

Velký důraz na design je znát již na první pohled. Spolupracovali jsme s nejlepšími designéry, abychom mohli světu představit DELUXE řadu krbových kamen Flamingo. Výběr barev, designové varianty, luxusní černěné sklo Vás přesvědčí o jasném výběru.

Přitažlivé hoření, které Vás bude poslouchat

Systém spalování u kamen Flamingo DELUXE je dokonalost sama. Přísun vzduchu je zajištěn centrálně ze zadní části kamen. Množství popela je minimální. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, potřebného k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování, tedy spalování plynů. Jeho otevřením dochází k přísunu terciálního předehřátého vzduchu do horní části, který je vháněn do komory pomocí vrchního deflektoru. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla. K zajištění správného spalování je zapotřebí správný tah komína, který docílíte umístěním regulátoru.

Jmenovitý výkon celkový: 9 kW
Rozsah celkového výkonu: 3 - 11 kW
Účinnost: 80,17 %
Spotřeba paliva: 2,9 kg/hod
Provozní tah: 12 - 14 Pa
Vývod spalin: 150 mm
Délka polen: 35 cm
Výhřevnost: 60 - 220 m3
Váha: 175 kg
Emise CO (při 13% O2): 0,077 %
Průměrná teplota spalin: 287 °C
Záruka: 5 let
Typ kamen teplovzdušná - dvouplášťová, konvenční
Materiál: ocelový plech 3 a 5 mm, vermikulit
Norma: EN 13229, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte
Palivo: dřevo
Externí přívod vzduchu: Ano
Přikládání: přední
Deflektor (clona): Ano
Odvod spalin: horní
Sekundární spalování: Ano
Terciální přívod vzduchu: Ano
Oplach skla: Ano
Typ skla: rovné, luxury černěné
Přepravní rozměr palety: 800 x 800 mm
Barva: olivová

důležité dokumenty

katalog-krbova-kamna-flamingopentai.pdf
navod-krbova-kamna-flamingopentai.pdf
pov-krbova-kamna-flamingopentai.pdf


Značka: HS Flamingo Deluxe

Krbová kamna v řadě DELUXE, která spojují jednoduchý design, čistotu ohně a účinnost spalování do jednoho. Kamna jsou již běžnou součástí mnoha domácností a neodmyslitelně je to výjimečný doplněk našich interiérů. Moderní doba si žádá nové a technologicky zajímavé produkty, kde velkou roli hraje také design. My jsme vytvořili nadčasová kamna, moderní, účinná s designem, který jinde nenajdete.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora