Krbová kamna Hede 7D

28 900,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pátek 6.3.2020

Kusů:

Specifikace

Kód: 653248
Výrobce: Hede
Akumulace: Ne
Barva kamen: Černá
Délka polene: 45 cm
Externí přívod vzduchu: Ne
Materiál: Ocelová
Ø kouřovodu (mm): 130
Obložení: Žádný
Palivo: Dřevo, ekobrikety
Počet skel: 1
Prosklení: Rovné sklo
Tvar: Hranatý
Umístění: Volně stojící
Výsuvný mechanizmus: Ne
Vývod kouřovodu: Horní, Zadní

Popis

Krbová kamna hede 7D jsou velmi odolná krbová kamna vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli. Jsou to v podstatě krbová kamna hede 7 postavena na podstavec, který zároveň slouží jako prostor pro skladování dřeva.
Tato krbová kamna vynikají širokou spalovací komorou, což vám umožní vkládat opravdu velká polena. Mají dvířka téměř přes celou šířku s velkým sklem, což poskytuje nádherný pohled do spalovací komory.
Kamna jsou certifikována dle evropské normy EN13240 a jelikož mají velice účinné a čisté spalování, obdržela britský certifikát od britské vládní agentury Defra, která uděluje povolení k prodeji v hustě obydlených oblastech (města apod.), kde se kamna bez této certifikace prodávat nesmějí.

Na plášť kamen je prodloužená záruka 5 let. 

PŘEDNOSTI KAMEN HEDE 7D:

ocel tl.5 mm
široká spalovací komora
vysoká účinnost 80%
trojí přívod vzduchu
spalování dřevoplynů
vhodné i do menších prostor
horní i zadní odkouření

Technické parametry:

Energetická náročnost:ANominální výkon:5 kWRozsah výkonu:2 - 8 kWVytápěcí schopnost:60 - 160 m3Účinnost:80 %Rozměr - V x Š x H:937 x 596 x 266 mmO kouřovodu:130 mmBarva:černáHorní připojení kouřovodu:anoVzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen:114 mmZadní připojení kouřovodu:anoVzdálenost od země do středu zadního vývodu kouřovodu:849 mmExterní přívod vzduchu:neNetto váha (bez balení):96 kgVzdálenost od hořlavých materiálů za kamny:150 mmVzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen:300 mmVzdálenost od nábytku:900 mmPalivo: dřevo, ekobriketyanoMax. délka polena:46 cmSpotřeba paliva:2 kg/hodDřevník:verze i bez dřevníku

důležité dokumenty

navod-hede-7d.pdf


Značka: Hede

Vytvořili jsme dokonalá kamna. A jaký je recept? Je to stejné jako u vaření - kromě kvalitního ověřeného receptu potřebujete nejlepšího kuchaře a také nejlepší ingredience. Tento princip jsme použili pro výrobu krbových kamen. Použili jsme britskou, mnoha léty ověřenou robustní konstrukci kamen s perfektně funkční spalovací komorou s dvojitým spalováním a spojili ji s českou precizní a zkušenou výrobou špičkových krbových kamen. Použili jsme jen ty nejkvalitnější materiály, které se pro výrobu krbových kamen dají použít. Ocelové části jsou vyrobeny z nejodolnější kamnářské mořené oceli DD11 od tloušťce 5 - 10 mm, keramické sklo dvířek je německé zn. Schott, vyzdívka spalovací komory je od rakouského výrobce Grena, lak zn. Senotherm od německého výrobce Weilburger Coatings, atp. To vše zajišťuje obrovskou odolnost vůči opotřebení a dlouholetou životnost, ovšem za velice atraktivní cenu!

Řada těchto kamen značky hede nabízí obrovskou variabilitu. Je možné mít kamna o jmenovitém výkonu 3, 4, 5 nebo 6 kW,kamna jsou k dispozici jak nízká na nožičkách, tak vysoká se spodním dřevníkem a v neposlední řadě je možno mít boční prosklení, které místnost krásně prosvítí a prohřeje i do stran a vy si užijete pohled na oheň ze všech koutů místnosti, který je opravdu velkolepý.

Tato krbová kamna jsou ideální díky kombinaci tří faktorů:

  • dlouhá životnost
  • funkčnost - nízká spotřeba paliva, vysoká účinnost, krásné hoření a jednoduché ovládání
  • nízká pořizovací cena

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora