Krbová kamna MASTERFLAMME PICCOLO I - černá

36 390,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Krbová kamna Masterflamme Piccolo díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost celého zařízení. Trubky zaručují maximální předání tepla a velmi rychlé ohřátí vzduchu proudícího v trubkách. Tento princip vytápění zajišťuje rovnoměrné rozdělení teplého vzduchu nejen po místnosti, kde kamna stojí, ale i také do dalších místností.

Specifikace

Kód: 261230
Výrobce: HS Flamingo

Popis

Krbová kamna Masterflamme díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost celého zařízení. Trubky zaručují maximální předání tepla a velmi rychlé ohřátí vzduchu proudícího v trubkách. Tento princip vytápění zajišťuje rovnoměrné rozdělení teplého vzduchu nejen po místnosti, kde stojí kamna, ale také do dalších místností.

Základní vlastnosti teplovzdušných kamen Masterflamme:
- teplovzdušná, konvekční kamna
- účinný oplach skla předehřátým vzduchem
- sekundární spalování
- Eko-Air-Inznačka ekologického vytápění Flamme Verte
- splňuje normy: EN 13229, BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte
- přívod vzduchu z exteriéru (primární, sekundární, terciální přívod vzduchu)
- litinový rošt
- popelník
- záruka 5 let

Krbová kamna Masterflamme maji díky své unikátní konstrukci jedinečnou schopnost rychlé tvorby tepla a jeho plynulou a rovnoměrnou distribuci. Studený vzduch je vespodu nasáván do trubek které tvoří přímo spalovací komoru. Tím dochází k bezprostřednímu ohřevu vzduchu a jeho vyfukování zpět do místnosti. Díky tomuto “Fénovému efektu” umí kamna Masterflamme během velice krátké doby předat velké množství tepla a rovnoměrně ho distribuovat do vytápěných prostor.


Technické parametry:
Rozsah celkového výkonu: 3 - 11 kW
Účinnost kamen: 79 %
Spotřeba paliva: 2 kg/hod.
Provozní tah: 12 Pa
Vývod spalin: 150 mm
Délka polen:42 cm
Váha: 128 kg
Emise CO (při 13% O2): 0,091 %
Průměrná teplota spalin: 278 °C
Vytápěcí schopnost: 75 - 275 m3
Záruka: 5 let

důležité dokumenty

katalog-krbova-kamna-masterflammepiccolo.pdf
manual-kamna-masterflamme-piccolo.pdf
pov-krbova-kamna-masterflammepiccolo.pdf


Značka: HS Flamingo

Krbová kamna Flamingo jsou ryze českým výrobkem. Je zde kladen velký důraz na použité materiály a především jejich sílu. Krbová kamna splňují nejpřísnější evropské normy, díky nimž jsou velmi žádaná také v zahraničí. Komora je vyrobená ze silnostěnného ocelového plechu a pro dokonalejší spalování je vysázena pravým šamotem. Hlavní předností je sekundární spalování, které pomocí terciárního přívodu vzduchu zajišťuje spalování s vysokou účinností a nízkou spotřebou paliva.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora