Vložka litinová IC ECOSTAR V s ventilátory

24 368,- Kč s DPH
dodání na dotaz

Kusů:

Specifikace

Kód: 177780
Výrobce: Edilkamin

Popis

Ekologická krbová vložka EDILKAMIN ECOSTAR V k renovaci starých, špatně fungujících krbů.

Teplovzdušná litinová kazetová krbová vložka na dřevo s rovným sklem. Model k dispozici s přirozenou nebo nucenou ventilací horkého vzduchu do místnosti a se dvěma výstupy pro teplovzdušné rozvody.

Vzduch může být po místnosti rozváděn hliníkovým potrubím.

ECOSTAR je vybaven dvěma ventilátory, které umožňují rychlejší cirkulaci vzduchu, který se dostane do vložky pomocí mřížek umístěných ve spodní části rámu. Vzduch, který proudí v meziprostoru, který je tvořen z litinových částí krbu a vnějším pláštěm, se ohřeje a tím proudí v horní části krnu nebo může projít teplovzdušným potrubím z horní části vložky ECOSTARu až po výdechové mřížky, kudy teplý vzduch vychází. Ventilátory se přepínají prostřednictvím vypínače se třemi pozicemi: pomalu (I), rychle (II) a stand-by (0). Do vnitřku vložky ECOSTAR je umístěno čidlo, který v případě dosažení teploty 50°C zapne automaticky (pozice 0 na vypínači) ventilátory na pomalou funkci a odpojí je automaticky, pokud teplota klesne pod 50°C.

Dostupné náhradní díly: rošty, záda, deflektor, klapka, sklo aj.

Vhodné obestavby: Imola, Forteza, Aurora, Asturia

Krbová litinová dvouplášťová vložka Italiana Camini ECOSTAR V na dřevo. S ventilátorem - V (nucený oběh vzduchu). Jmenovitý tepelný výkon 4-9 kW. Účinnost 78 %. Sekundární spalování. Vytápěcí schopnost až 235 m3. Sklo rovné - piana. Kouřovod pr. 180/200 mm (vnitřní/vnější) - horní. Automatická klapka na kouřovodu. Spotřeba dřeva 1,1-2,5 kg/h. Výstup teplý vzduch 2xpr.140 mm. Příkon ventilátoru 2x11 W. Výkon ventilátoru 2x75 m3/h. Externí přívod vzduchu pr. 160 mm. Topeniště 57x35x30 cm. Rozměry (vxšxh): 540x760x450 mm. Hmotnost 153 kg.

Značka: Edilkamin

Společnost Edilkamin, která je již více než 55 let lídrem ve vytápění dřevem a peletami, se vyvinula z výrobce krbů na tvůrce technologie pro stále ekologičtější a ekonomičtější domácí vytápění.

Edilkamin věnuje pozornost nárokům neustále se rozvíjejícího trhu a nabízí technologicky vyspělé řešení se zvláštním důrazem kladeným na design, který je v souladu s nejmodernějšími požadavky.

Cílem společnosti je nabídnout maximální možnou spolehlivost a bezpečnost, které u jednotlivých výrobků zajišťuje neustálé provádění přísných zkoušek.
Společnost Edilkamin úspěšně vyváží svou technologii a design do více než 30 zemí.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora