Bio krb HOTEL MINI TUV - černý

2 800,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 01.07.2024

Kusů:

Specifikace

Kód: 261032
Výrobce: Kratki

Popis

Volně stojící biofire s jednoduchým, elegantním tvarem. Za příznivých povětrnostních podmínek to může být výzdoba terasy nebo zahrady.

Biokrby neuznávají omezení, nevyžadují složitou instalaci nebo připojení ke komínu, snadno se instalují a používají , budou pracovat jak v prostorném domě, tak v menším bytě. Bio-krb je také výborným řešením pro interiérový design, protože široká škála produktů umožňuje realizaci nejoriginálnějších nápadů.

Bio krb má značku TÜV . Označení výrobku tímto označením je důkazem vysoké kvality výrobku a potvrzení, že splňuje povinné bezpečnostní požadavky. Značka shody TÜV navíc zaručuje, že výrobní procesy výrobků sledované odborníky TÜVRheinnland Polska jsou prováděny na nejvyšší technické a organizační úrovni.

Bio krb s bezpečným bioplynem s certifikátem TÜV

Nový bezpečný bioplyn s certifikátem TÜV má další speciální komoru, která zabraňuje vylití paliva v důsledku náhodného přeplnění nádrže. Má také indikátor maximální hladiny biopaliva a absorpční jádro, které snižuje jeho spotřebu a zabraňuje rozlití v důsledku naklánění zařízení (i při spalování paliva v nádobě). Hašení plamene v biokontejneru je realizováno pomocí pohyblivého šoupátka, uzavřeného speciální rukojetí dodanou se zařízením.

Způsob montáže:
- Volně stojící, nevyžaduje montáž, aby mohl být umístěn kdekoliv.

Technické parametry:
Bezpečnostní zásobník na biolíh - 0,20 l
Regulační páka
Certifikát TÜV - ano
Typ - volně stojícího
Hmotnost: 5,7 kg
Materiál biokrbu - práškové oceli, skla, černá
Materiál zásobníku - nerezová ocel

Značka: Kratki

Sídlo společnosti se nachází ve Wsole nedaleko Radomu. Pro naše klienty je k dispozici firemní salon, kde představujeme nejnovější modely krbových vložek. Spolehlivou kvalitu nabízených služeb zajišťují zkušení prodejní pracovníci s rozsáhlými technickými znalostmi o výrobcích, instalacích a logistice.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora